مرتضی امینی تبار و سارا حاتمی
در میان هنرمندان مطرحی که در سریال های شبکه نمایش خانگی نقش آفرینی می کنند بازیگران تازه کاری معرفی شده اند که در اولین سریال خود به شهرت رسیدند.

بازیگرانی که در شبکه نمایش خانگی معروف شدند

نمایش خانگی یکی از رسانه هایی است که در سالهای اخیر با استقبال زیادی از سوی مخاطبان مواجه شده و بازیگران و کارگردانان سرشناسی را به خود جذب کرده است.

سریال های ساخته شده در این رسانه به صورت هفتگی منتشر شده و برخی از آنها مورد توجه بسیاری واقع شده اند که همین امر منجر به شهرت و محبوبیت بازیگران آن گردیده است.

در این بخش از فرهنگ و هنر نمناک به سراغ بازیگران تازه کاری می رویم که با حضور در سریال های شبکه نمایش خانگی شناخته شده و به شهرت رسیده اند.

سارا حاتمی

سارا حاتمی یکی از بازیگر جوان و خوش آتیه ایرانی است که برای نخستین بار در سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان مقابل دوربین رفت.

سارا حاتمی متولد دهه 80 بوده وکلاس های بازیگری را زیر نظر اشکان خطیبی گذرانده است. وی فعالیت بازیگری خود را با نمایش های تئاتر آغاز کرده است.

سارا حاتمی در سریال زخم کاری نقش مائده را در کنار بازیگران سرشناسی همچون جواد عزتی، رعنا آزادی ور، سیاوش طهمورث، مه لقا باقری و ... ایفا می کند.

سارا حاتمی

پردیس پورعابدینی

پردیس پورعابدینی یکی از بازیگران اصلی سریال آقازاده در شبکه نمایش خانگی بود که نقش مقابل سینا مهراد را ایفا می کرد.

این بازیگر جوان کشورمان متولد 22 فروردین 1379 است و پیش از سریال آقازاده، در نمایش قصه ظهر جمعه به کارگردانی نسیم ادبی حضور داشت و با بازی قابل قبول خود توانست توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر را به خود جلب کند.

پردیس پورعابدینی در جدیدترین تجربه خود مقابل دوربین مسعود کیمیایی در فیلم خائن کشی رفته است که بازیگران مطرح سینما و تلویزیون در آن حضور دارند.

پردیس پورعابدینی 

امیرحسین فتحی 

سریال شهرزاد یکی از پرطرفدارترین مجموعه های شبکه نمایش خانگی بود که بازیگران آن در 3 فصل مقابل دوربین رفته و خوش درخشیدند.

امیرحسین فتحی یکی از بازیگران جوان سریال شهرزاد است که با نقش صابر عبدلی به شهرت رسید و در کنار هنرمندانی چون شهاب حسینی ، ترانه علیدوستی ، علی نصیریان ، پریناز ایزدیار ، مهدی سلطانی ، مصطفی زمانی ، فریبا متخصص ، ابوالفضل پورعرب و محمود پاک نیت و... به ایفای نقش پرداخت.

امیرحسین فتحی

شکیب شجره

سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری با حضور و معرفی بازیگران زیادی همراه بود که در سال 1398 در شبکه نمایش خانگی پخش شد.

شکیب شجره یکی از بازیگران جوان سریال هیولا بود که نقش داوود بیزاکودیل (شروین) قاچاقچی دارو و همسر دوم مادر هوشنگ شرافت را ایفا می کرد. این هنرمند مدرک بازیگری خود را در رشته تئاتر از دانشگاه استرالیا دریافت کرده و علاوه بر تدریس بازیگری، پیانیست ماهری نیز است.

شکیب شجره

نهال دشتی 

سریال شهرزاد ساخته حسن فتحی بازیگران جوان دیگری را نیز به دنیای هنر معرفی کرد. نهال دشتی بازیگر ایفاگر نقش میترا خواهر فرهاد و دختر مهدی سلطانی بود.

نهال دشتی فعالیت هنری خود را با نمایش هملت در سال 89 آغاز کرد و بازی در 5 فیلم کوتاه و تله فیلمی به نام پرواز یک رویا را در کارنامه هنری خود دارد.

این بازیگر جوان بار دیگر در سریالی جدید به نام جیران با حسن فتحی همکاری کرده و نقش ستاره خانوم را بر عهده دارد.

نهال دشتی

مرتضی امینی تبار

مرتضی امینی تبار یکی از بازیگران جوان کشورمان است که با سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان به شهرت رسید. او در این سریال شخصیت میثم ، پسر جواد عزتی و رعنا آزادی را ایفا می کرد.

مرتضی امینی تبار تحصیلکرده رشته بازیگری است و فعالیت هنری خود را با تئاترهای دانشجویی آغاز کرد.

مرتضی امینی تبار

ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور هنرمند دیگری در فهرست نسل جدید بازیگران خانم است که یکی از بازیگران کلیدی سریال همگناه با نقش هدیه بود.

بازی تاثیر گذار ساقی حاجی پور در اولین تجربه نمایش خانگی اش در کنار ستاره های بازیگری همچون مهدی پاکدل، پرویز پورحسینی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، هدیه تهرانی و ... تجربه با ارزشی در کارنامه هنری او رقم زد.

این بانوی جوان که متولد 1374 است و فعالیت خود را با نمایش شربت سینه به کارگردانی رسول کاهانی در سال 1396 آغاز کرده است. او گزیده کار بوده و بعد از سریال همگناه تاکنون در پروژه دیگری حضور نداشته است.

ساقی حاجی پور

بازیگرن تازه کاری که در شبکه نمایش خانگی به شهرت رسیدند

4.185
این مطلب مفید بود ؟6916
وبگردی