استایل زنانه
بهترین استایل های زنانه برای مهمانی و دورهمی ها ست بلوز و شلوار است. بلوز های آستین کلوش و آستین پفی با شلوارهای جین و پارچه ای.

استایل های شیک زنانه برای مهمانی

معمولا خانم ها برای مهمانی های زنانه و دورهمی های دوستانه استایلی شیک و پوشیده انتخاب میکنند, یکی از بهترین استایل های مناسب مهمانی بلوز شلوار که هم راحت است و هم جذاب. به همین دلیل شومیزهای حریر و کرپ به همراه شلوارهای جین تنگ و یا شلوار های پارچه ای گشاد انتخاب مناسبی برای شما است.

برای زیباتر شدن تیپ تان باید بدانید چه شومیزی را با چه شلواری ست کنید, شومیزهای انواع مختلفی دارند که پرکاربرد ترین آن ها شومیزهای حریر و کرپ است. شومیزهای حریر را میتوانید با شلوار جین ست کنید شومیزهای کرپ هم با شلوارهای گشاد پارچه ای ترکیب خوبی میشود.

استایل زنانه

استایل ساده و  رسمی زنانه

برای ست کردن بلوز و شلوار به انتخاب رنگ ها دقت کنید, رنگ هایی را با هم ترکیب کنید که با هم هماهنگی دارند مانند سفید و مشکی که بسیار هم زیبا است . برای انتخاب کفش هم باید به شلوارتان نگاه کنید تا ببینید کفش پاشنه بلند برایتان مناسب است یا کفش های اسپرت.

نمونه هایی از استایل های زنانه 2018 مناسب برای مهمانی را در ادامه مشاهده میکنید که تمام اصول ست کردن لباس در آن ها رعایت شده است و میتوانید از آن ها ایده بگیرید.

استایل زنانه

استایل زنانه شیک مناسب مهمانی

تیپ زنانه

تیپ سفید و مشکی زنانه

لباس مهمانی

مدل لباس مهمانی زنانه و دخترانه

مدل لباس زنانه

مدل بلوز و شلوار زنانه 97

استایل زنانه

استایل جذاب زنانه 2018

شومیز و شلوار

ست شومیز و شلوار زنانه

لباس زنانه

ست لباس زنانه سفید مشکی

ست لباس زنانه

بلوز شلوار اسپرت زنانه

ست بلوز و شلوار برای استایل زنانه مهمانی ها

3.778
این مطلب مفید بود ؟5820
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی