سیروان خسروی

اعتراض سیروان خسروی به بخشیده شدن زودهنگام سالار عقیلی

تاریخ انتشار : 11 بهمن 1394کد مطلب : 26261تعداد نظرات : 3 نظر
سیروان خسروی خواننده محبوب نسل جوان در پی حمایت از فعالیت خوانندگی برادرش زانیار نسبت به بخشش بی حساب سالار عقیلی که اخیرا در شبکه غیرمجاز من و تو مصاحبه کرده بود اعتراض کرد.

حمایت سیروان خسروی از بردارش زانیار

سیروان خسروی، خواننده مطرح پاپ به ناحق بودن ممنوعیت برادرش زانیار در ماههای اخیر و بخشیده شدن سالار عقیلی در اینستاگرام خود واکنش نشان داده و اعتراض خود را اینگونه بیان کرد : 

«بیش از ٣ ماه از ممنوعیت فعالیت برادرم به اتهام همکاری با سایت رادیو جوان گذشته است! منظور از همکاری، استفاده بدون اجازه این سایت از آهنگ های برادرم و تمامی خوانندگان پاپ و سنتی مجاز کشور است. به چه حقی فقط زانیار خسروی باید شامل این ممنوعیت باشد؟ اگر این اتهامِ ثابت نشده و پوچ، باید منجر به ممنوع الفعالیت شدن شود، باید تمامی خوانندگان مجاز کشور شامل این ممنوعیت شوند.

 حمایت سیروان خسروی از بردارش

 جناب آقای جنتی، وزیر محترم ارشاد!

در ابتدای پاییز که تمامی خواننده های مطرح پاپ کشور ممنوع الفعالیت بودند، آیا واکنشی به این موضوع نشان دادید؟ حتی اگر این موضوع شایعه ای بیش نبود، آیا فکر نمی کنید نیازمند دخالت و اظهار نظر رسمی شما، به عنوان بلندپایه ترین مقام دولتی کشور در امر هنر بود؟

چگونه است که در مورد آقای سالار عقیلی که برای چندمین بار، آگاهانه خلاف خط قرمزهای بسیار مشخصِ نظام، از جمله موضوع حجاب و مصاحبه با شبکه های ماهواره ایِ معاند عمل کرده اند، سریعاً و شخصاً واکنش نشان داده اید؟ نکته جالب این است که هیچ اظهار ندامتی نیز از سوی ایشان انجام نشده، ولی با اینکه خوانندگان پاپ طی یک نامه رسمی و سرگشاده از شخص رئیس جمهور و شما تقاضای دادخواهی کردند، هیچ گونه واکنشی نشان ندادید.

چرا باید امثال «سالار عقیلی»ها از چنین مصونیتی برخوردار باشند که طبق قانون کشور فرانسه با آنها برخورد شود و با امثال «زانیار خسروی»ها نه طبق قوانین کشور عزیزمان، بلکه طبق سلیقه مسئولین رفتار شود؟

حقایق ناگفته، بسیار بیشتر از این چند سطر بوده و هست. منتظر پاسخ صریح و سریع مسئولین در این مورد هستم.»

باید منتظر ماند و واکنش ها به این مطلب منتسب به سیروان خسروی را مشاهده کرد. سیروان در جدیدترین کنسرتش 11 بهمن در تهران روی صحنه خواهد رفت

اعتراض سیروان خسروی به بخشیده شدن زودهنگام سالار عقیلی

4.640
این مطلب مفید بود ؟373
برگرفته از صفحه اجتماعی سیروان خسروی-/ف
3 نظر به ثبت رسیده است
نیما1394-11-24
با سیروان موافقم از سالار بیشتر از اینا انتظار میرفت تو دل خیلی ها را خالی کرد در مورد حجاب واقعا خط قرمز را رد کرده
42
یلدا1394-11-13
اما از نظر من سیروان خسروی حق داره راست میگه سالار عقیلی زود بخشیده شده
71
اکبر1394-11-11
ادم چقدر میتونه بی تربیت باشه از خودت دفاع کن چرا اسم مردم رو میاری
710
وبگردی