مدل مانتو الهه حصاری
در سری جدید شیکترین مدل مانتوهای بازیگران زن ایرانی نگاهی می اندازیم به مدل مانتوهای مجلسی و اسپرت الهه حصاری که در موقعیت های مختلف به تن داشته است.

الهه حصاری و شیکترین مدل مانتو و پالتوهای بازیگران ایرانی

الهه حصاری بازیگر 28 ساله و خوشتیپی است که با سریال هشت و نیم دقیقه شناخته و پرطرفدار شد, او را میتوان جزو بازیگران شیکپوش و جوان ایرانی دانست که معمولا مدل لباس هایش را بر اساس آخرین متد روز انتخاب میکند به همین دلیل امروز در این بخش ار دنیای مد نمناک به زیباترین مدل مانتو و پالتوهای او میپردازیم که در جشنواره ها و مراسم های مختلف به تن داشته است.

الهه حصاری در اکران فیلم هایلایت

مدل مانتو الهه حصاری

مدل مانتو مشکی الهه حصاری

الهه حصاری استایلی ایده آل و مد روز دارد هم مجلسی میپوشد و هم اسپرت, او در اکران فیلم هایلایت با مدل مانتوی مجلسی مشکی رنگ که یقه و آستین آن با مروارید تزیین شده بود حاضر شد.

الهه حصاری در جشن حافظ

مانتو مجلسی الهه حصاری

مانتو بلند و مجلسی الهه حصاری

این بازیگر جوان در جشنواره ها و مراسم های خاص معمولا مانتو بلند مجلسی میپوشد, الهه حصاری در جشن حافظ یک مانتو کاملا بلند و شیک صورتی رنگ که مجلسی و زیبا بود به تن داشت و با یک روسری گلدار سفید و صورتی ست کرده بود.

مانتوهای تابستانی الهه حصاری

مانتو تابستانی

مدل مانتو تابستانی الهه حصاری

تیپ های تابستانه الهه حصاری همیشه دخترانه و زیبا هستند, مدل مانتوهای تابستانی او در انواع کوتاه و بلند هستند که طرح های ساده ای دارند. مشخص است که او طرفدار سادگی است و ساده پوشی را ترجیح میدهد.

الهه حصاری

تیپ تابستانه الهه حصاری

الهه حصاری

جدیدترین مدل مانتو الهه حصاری

مانتو الهه حصاری

مدل مانتو الهه حصاری تابستانی

مانتو کتی

مدل مانتو کتی الهه حصاری

الهه حصاری روی فرش قرمز

مانتو الهه حصاری

مدل مانتو الهه حصاری روی فرش قرمز

الهه حصاری

سبک لباس پوشیدن الهه حصاری

الهه حصاری در برنامه دورهمی

الهه حصاری در دورهمی

مدل مانتو الهه حصاری در دورهمی

الهه حصاری در برنامه دورهمی استایل و مدل لباس های فوق العاده ساده ای داشت, او یک مانتو مشکی ساده و یک روسری ساده تر به رنگ سبز تیره به تن داشت که زیبایی در عین سادگی را تعریف میکرد.

مدل پالتوهای الهه حصاری

درست است که الهه حصاری 28 سال سن دارد اما کوچکتر از سن اش نشان میدهد و معمولا تیپ های دخترانه و بهتر است بگوییم تیپ های نوجوانه میزند که این موضوع باعث میشود سن او کمتر از چیزی که هست نشان دهد.

این بازیگر شیکپوش مدل پالتوهای کوتاه میپوشد و آن ها را با نیم بوت و بوت های شیک ست میکند. اگر از تیپ و سبک لباس پوشیدن الهه حصاری خوش تان می آید میتوانید با مشاهده این تصاویر از سبک لباس پوشیدن او ایده بگیرید.

مدل پالتو

مدل پالتو مشکی الهه حصاری

الهه حصاری

تیپ زمستانه الهه حصاری

مدل مانتو و پالتوهای مجلسی الهه حصاری + تصاویر

3.983
این مطلب مفید بود ؟6419
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی