میترا حجار

میترا حجار با ماشین مسابقه در چالوس

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1392کد مطلب : 3544زمان مطالعه : 2 دقیقه
میترا حجار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در فیلم لاله با ماشین مسابقه در چالوس به ایفای نقشی متفاوت پرداخت.

ماشین مسابقه میترا حجاز در چالوس

ایسنا : پروانه پرتو تهیه کننده “لاله” از ادامه فیلمبرداری این فیلم سینمایی خبر داد و گفت:یکی از لوکیشن های اصلی فیلم سینمایی لاله پیست رالی استادویم آزادی است که مدت ها است در دست تعمیر است و فعلا خبری از تحویل این پیست به گروه نیست به همین دلیل برای اینکه زمان را از دست ندهیم سراغ فیلمبرداری صحنه های بیرونی رفته ایم و هنوز در جاده های شمال و جاده چالوس هستیم.

وی افزود:این بخش از فیلمبرداری به ماشین های مسابقه و رالی بازی در این جاده اختصاص دارد و میترا حجار بازیگری است که به عنوان راننده یکی از ماشین های مسابقه در این سکانس ها بازی می کند.

ماشین مسابقه میترا حجار

ماشین مسابقه میترا حجار در جاده چالوس

نیکنژاد کارگردان فیلم لاله در پشت صحنه فیلم میترا حجار با ماشین مسابقه در جاده چالوس تهیه کننده “لاله” در ادامه متذکر شد:البته به غیر از جاده چالوس صحنه های دیگری از رقابت ماشین های مسابقه را نیز در جاده شمشک به دیزین فیلمبرداری کرده ایم.

ضمن اینکه علاوه بر میترا حجار، سارا امیری بازیگر نقش “لاله”، سام قریبیان بازیگر نقش مقابل لاله، ژوبین رهبر و پیام اینانلویی از دیگر رالی بازها در این بخش از فیلمبرداری در جاده چالوس حضور دارند.

ماشین مسابقه میترا حجار

ماشین مسابقه میترا حجار در جاده چالوس

پرتو در پایان صحبت های خود در پاسخ به این که آیا زمان تحویل پیست رالی مشخص شده است؟ گفت:متاسفانه خبری از تحویل پیست رالی نیست و همین مسئله روند پایان فیلمبرداری را به تاخیر انداخته است. قرار بر این بود که فصل بهار صحنه های مربوط به پیست رالی فیلمبرداری شود اما در آستانه دومین ماه تابستان هنوز پیست را به ما تحویل نداده اند.

میترا حجار با ماشین مسابقه در چالوس

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
برچسب : میترا حجار
وبگردی