خانه داری
دانستن این نکات ساده اما کاربردی در خانه داری مانند فوت کوزه گری می ماند. با اجرای این نکات ساده می توانید خیلی راحت و ساده یک کدبانوی حرفه ای و نمونه شوید.

همه چیز در خانه کاربردی است؛ حتی قوطی کبریت

طبیعتا اولین شاخصه یک زن کدبانو نحوه خانه داری اوست، اما این خانه داری صرفا به معنی این که زن همیشه باید در حال تمیز کردن خانه یا آشپزی باشد نیست، بلکه او باید با کشف و یادگیری روش های زود بازده با صرف کمترین انرژی از خود در امور خانه داری بتواند به نحوی که به خودش آسیب نرساند، خانه داری کند.

دانستن این نکات ساده اما کاربردی مانند فوت کوزه گری می ماند. با اجرای این نکات ساده می توانید خیلی راحت و ساده یک کدبانوی حرفه ای و نمونه شوید.

خانه داری

اگر هنوز در خانه تان جعبه نوار کاست های قدیمی دارید می توانید از آن برای نگهداری و مراقبت از سیم هندزفری، هدفن یا سیم usp استفاده کنید. به این ترتیب علاوه بر این که جای مشخصی را به این بخش از لوازم خود اختصاص می دهید، می توانید آن ها را درصورت لزوم به راحتی حمل کنید.

خانه داری

همه جعبه ها و قوطی های کبریت را دور نریزید. بعضی از آن ها را که رنگ و ظاهر زیباتری دارند را انتخاب کنید و از آن ها برای نگهداری سوزن ته گرد، کلیپس کاغذ و دکمه های کوچک و درشت استفاده کنید. به این ترتیب می توانید بدون صرف هزینه صاحب یک قوطی کوچک از وسایل ریز و کوچک خیاطی شوید.

خانه داری

می توانید از جعبه دستمال کاغذی تان برای نگهداری کیسه های زباله استفاده کنید و کیسه ها را به گونه ای در آن قرار دهید که مانند زمانی که از دستمال کاغذی استفاده می کردید بتوانید از شیار روی جعبه، کیسه ها را بیرون بکشید. به این ترتیب ظاهری زیبا به مجموعه ای از کیسه زباله خود می دهید و می توانید از آن ها روی کابینت یا درون آن نگهداری کنید.

خانه داری

استوانه مقوایی درون دستمال کاغذی و کاغذ دستشویی یکی از بهترین گزینه ها برای نگهداری کلیپس ها و کش های سر شماست. با کمک این استوانه مقوایی از خرید جعبه های نگهداری کلیپس و کش بی نیاز می شوید. می توانید این استوانه ها را با سلیقه خود رنگ کنید و از آن ها روی میز آرایش تان استفاده کنید.

خانه داری

برای جدا کردن کاکل بلال از روی آن بهترین وسیله یک مسواک تمیز است. با مسواک کردن دانه های بلال می توانید کاکل بلال را از سطح بلال جدا کنید. تنها دقت داشته باشید، حتما از مسواک نو استفاده کنید. این بار برای خرید مسواک نیازی نیست مسواک مرغوب یا خیلی گران بخرید. با کمک این برسکوچک می توانید خیلی زود از شر کاکل ذرت خلاص شوید.

نکات طلایی خیلی راحت و ساده درخانه داری مدرن

4.323
این مطلب مفید بود ؟203
برگرفته از آخرین خبر-/ ر
وبگردی