همسر پرستو صالحی

نوید حیدری رستوران دار بزرگ تهران همسر پرستو صالحی است؟

تاریخ انتشار : 13 دی 1397کد مطلب : 39602زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از اعلام خبر ازدواج پرستو صالحی کنجکاوی ها برای دانستن نام همسر خانم بازیگر آغاز شد و روز گذشته نام نوید حیدری به عنوان همسر پرستو صالحی برده شد که واکنش خانم بازیگر را در پی داشت.

آغاز شایعه سازی برای دانستن نام همسر پرستو صالحی

همسر پرستو صالحی کیست؟ نام همسر پرستو صالحی چیست؟ ازدواج پرستو صالحی؟ ازدواج پرستو صالحی با نوید حیدری؟ نوید حیدری همسر پرستو صالحی؟ عکس همسر پرستو صالحی و .... اگر کمی اهل فضای مجازی و سرچ کردن موضوعات در شبکه های مختلف باشید محال است این سرچ ها و موضوعات را ندیده باشید.

روز گذشته پرستو صالحی با انتشار پستی خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد و انتشار این خبر با موجی از کنجکاوی ها برای شناخت همسر خانم بازیگر آغاز شد. آغاز موج شناخت همسر پرستو صالحی در نهایت با شایعه سازی و حواشی همراه شد و نام نوید حیدری یکی از دوستان پرستو صالحی به عنوان همسر خانم بازیگر اعلام شد.

واکنش پرستو صالحی به اعلام نام نوید حیدری به عنوان همسرش

از زمانی که پرستو صالحی خبر ازدواجش را به اشتراک گذاشت تنها سوالی که در کامنت ها به چشم میخورد نام همسرش بود. کنجکاوی برای شناخت همسر پرستو صالحی با شایعه سازی همراه شد و صدای خانم بازیگر را درآورد.

پرستو صالحی با انتشار یک استوری در اینستاگرامش پاسخ شایعه سازان را داد.

پرستو صالحی

واکنش پرستو صالحی به اعلام نام همسرش

نوید حیدری یکی از دوستان پرستو صالحی است که در مراسم مختلفی که در یک رستوران در تهران گرفته میشود در کنار بازیگران حضور دارد و برخی از رسانه ها با توجه به عکس های مشترکی که نوید حیدری در کنار پرستو صالحی و دیگر بازیگران دارد این ماجرا را رقم زده اند.

پرستو صالحی

ازدواج پرستو صالحی بازیگر تلویزیون

پرستو صالحی یکی از چهره های فعال در دنیای مجازی است که همیشه نسبت به موضوعات مختلف واکنش نشان میدهد و این بار هم نتوانست نسبت به شایعه سازی درباره نام همسرش سکوت کند.

پرستو صالحی

پرستو صالحی در کنار یاسر جعفری در لذت های گناه آلود

پرستو صالحی به تازگی در فیلم کوتاه لذتهای گناه آلود به کارگردانی مهدی فرد قادری جلوی دوربین رفت و عکسی با لباس عروس از این فیلم را به اشتراک گذاشت.

پرستو صالحی

ازدواج پرستو صالحی بازیگر سریال زیر آسمان شهر

نوید حیدری رستوران دار بزرگ تهران همسر پرستو صالحی است؟

1.557
این مطلب مفید بود ؟1740
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
برچسب : پرستو صالحی
وبگردی