چاقو تراپی
مشتریانی که برای مساژ تایلندی به این مکان مراجعه می کنند باید زیر حرکات 2 عد ساتور تیز بخوابند ، چاقو تراپی روشی است خاص که هر کسی جرات امتحان کردن آن را ندارد.

چاقو و ساتور تراپی روش ماساژ درمانی عجیب چینی ها

مردمان آسیای شرقی که از قدیم به روش های عجیب و ابداعی درمان شهرت داشتنه اند این روزها با استفاده از ابزاری خطرناک برای آرامش دادن به بیماران خود نشان می دهند که همچنان ابتکار خود را در این رشته حفظ کرده اند.

چاقو تراپی

روش عجیب چینی ها برای ماساژ با چاقو تراپی

 تصاویری را می بینید که در ان افرادی با صورتهای پوشیده تحت درمان استرس و درد به وسیله ی ابزار تیزی مثل چاقو و ساتور هستند.

"هسیائو می فانگ" صاحب اصلی و به نوعی بنیانگذار این نوع روش درمانی در تایوان در مورد چاقو تراپی می گوید:مدت 13 سال است که این کار را انجام می دهم و بارها تاثیر مثبت ان را برای درمان بیمارانی که از مشکلات روحی روانی رنج می برند شاهد بوده ام. در این روش لایه ای نازک مثل پارچه بین چاقو و بدن فرد قرار میگیرد و حرکات ریتمیک چاقو روی بدن اصلی ترین مرحله این نوع روش خاص ریلکسیشن است.

چاقو تراپی

چاقو تراپی

عکس روش ماساژ تایلندی با چاقو تراپی

"هسیائو" در ادامه گفت :این روش درمانی 2500 سال پیش برای اولین بار در چین انجام می شده است اما من با تغییراتی ویژه "knife therapy" را در کشورم انجام می دهم."یین " و "یانگ" اصلی ترین بخش این روش هستند که با استفاده از 2 چاقو اجرا می شوند.این سبک ماساژ انرژی درونی فرد را کاملا متحول و دگرگون کرده تا او را به آرامش کامل برساند.این چاقو ها چاقوهای آشپزخانه نیستند و به احتیاط کامل مورد استفاده قرار می گیرند.

چاقو تراپی

ماساژ عجیب بدن با ساتور تیز و چاقو تراپی! + تصاویر 16+

4.519
این مطلب مفید بود ؟172
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : ماساژ بدن
وبگردی